lida daidaihuaSlimming Capsules!. mei zi tangmei zi tang diet pills. fruta plantaLouis Couet's cheaper blog about fruta planta .

Projekty gimnazjalne

Projekt architektoniczny domu jednorodzinnego - projekt gimnazjalny

26 i 29 maja 2014 r. uczniowie z kl. 2c zrealizowali projekty gimnazjalne, których tematyka związana była z dzielnicą Ochota.

Robert Szcześniak i Jakub Seroczyński wykonali prezentację „Jak zachęcić rówieśników do poznania historii dzielnicy Ochota?”, natomiast Wiktoria Buza-Hamot, Zuzanna Strzelec i Jan Leszczyński przygotowali wystawę „Jak zachęcić rówieśników do poznania ciekawych miejsc i obiektów znajdujących się na terenie dzielnicy Ochota?”.

Opiekunem projektów była p. Ewa Ratowska.

Uczniowie z klasy 2d Karolina Imiela, Maksymiliana Józefowska, Anna Nguyen, Julia Stencel w roku szkolnym 2012/1013 wykonali projekt gimnazjalny - aranżacja do wiersza Wisławy Szymborskiej oraz nagranie teledysku. Opiekunem projektu jest p. Anna Kotnowska - Miączyńska.

Turniej Piłkarzyków

6 czerwca 2013 r. w naszej szkole odbył się Turniej Piłkarzyków organizowany przez uczniów klasy 2b: Piotra Dumę, Krzysztofa Grabowskiego, Jakuba Wrzoska, Jakuba Zielińskiego. Opiekunem projektu edukacyjnego był p. Błażej Zboiński.

Jak zawsze w przypadku tego typu wydarzeń sportowo-rozrywkowych organizatorzy spotkali się z ogromnym zainteresowaniem – zgłoszonych zostało 8 drużyn. Rozgrywki odbyły się w bardzo miłej i wesołej atmosferze, a rywalizacji towarzyszył duch fair play. Zwycięzcami turnieju zostali Nguyen Chi Trung oraz Kacper Dotryw. Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.

Uczniowie z klasy 2d: Kowalewski Kacper, Phan Thanh Thang, Wieczorek Adrian wykonali projekt gimnazjalny pt: Gry i ich oddziaływanie na człowieka. Opiekun projektu p. Anna Pistolin

Uczniowie z klasy 2e: Dorota Odrobińska, Ewa Witczak, Marta Chlebicka, Grzegorz Rolański wykonali projekt gimnazjalny pt.: Polscy Laureaci Nagrody Nobla. Opiekun projektu p. Wanda Sakowska.

Uczniowie Natalia Borkowska, Natalia Świderska i Krzysztof Mazur wykonali projekt gimnazjalny z przedmiotu zajęcia artystyczne pt. "Sztuka ulicy".

Przedstawienie "Król Wschodzącego Słońca"

W roku szkolnym 2011/2012 uczniowie klasy II c realizowali projekt edukacyjny pod opieką p. Agnieszki Chojnowskiej – Wojtczak. Projekt polegał na wcieleniu się w role twórców teatralnych i wystawieniu przedstawienia. Drugoklasiści wiele pracy włożyli w przygotowanie poszczególnych zadań projektowych. Dwa razy w tygodniu uczestniczyli w próbach, podczas których starali się wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej. Aktorzy ćwiczyli tekst i ruch sceniczny, reżyserzy pilnowali porządku, a scenarzyści ustalali wszystkie szczegóły dotyczące kostiumów i dekoracji.

9 marca uczniowie zaprezentowali wyniki swojej pracy przed publicznością. Na premierę sztuki „Król Wschodzącego Słońca” zostali zaproszeni goście: p. Dyrektor Agata Jabłońska, p. Wicedyrektor Anna Kalbarczyk, nauczyciele i rodzice. Spektakl opowiadał o odwiecznej walce Dobra ze Złem, o dylematach egzystencjalnych i wyborach współczesnego człowieka. Na scenie pojawiły się takie postacie, jak: Szatan, Diabeł, Posłaniec oraz zwykły człowiek. Sztuka skłaniała do przemyśleń natury filozoficznej. Gra świateł, wykorzystane obrazy i muzyka współtworzyły niepowtarzalną atmosferę na scenie.

Po zakończeniu przedstawienia oklaskom nie było końca. Widownia doceniła dojrzałe kreacje aktorskie oraz zaangażowanie uczniów biorących udział w projekcie.

cc_atlantikdesignerUczniowie z klasy 2d: Stanisław Najdek, Piotr Kamiński i Kacper Gołąb wykonali makietę stadionu w ramach projektu gimnazjalnego. Opiekun projektu: Przemysław Szymański.

nu_browserUczniowie z klasy 2e: Jan Omeljaniuk, Joachim Aleszkiewicz i Kacper Damski wykonali stronę internetową na temat "Wpływ Internetu na życie człowieka" w ramach projektu gimnazjalnego. Opiekun projektu: Przemysław Szymański.

e_learningPrezentacja projektu gimnazjalnego pt: "Usługi Internetu" >>

World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review